English French German Italian Portuguese Russian Spanish

(0 252) 513 66 77

Gösterim: 1280

Misyonumuz

İnşaat sektöründe müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde, geçerli yasal düzenlemelere ve şartnamelere uygun uluslararası düzeyde kaliteli hizmet sunmaktır. Bu amaç doğrultusunda: 

  • Değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için sürekli geliştirme faaliyetlerini etkin olarak sürdürmek,
  • Kaliteli hizmet sunmak amacıyla tedarikçi ve taşeronlarımızın kalitelerini yükseltmelerini teşvik etmek,
  • Kaynaklarımızı en etkin ve verimli bir biçimde kullanmak,
  • Performansımızı ve rekabet gücümüzü en yüksek düzeye çıkarmaktır.

İlkelerimiz

Mükemmellik

Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlanmakta olup, Mühendislik tasarımından işletmeye almaya kadar, tüm kalite yönetimi gereksinimlerine uyulur. Standartlarımız uluslararası kabul görmüş prosedürlere dayanmaktadır. Sürekli gözden geçirilen iş süreçleri sayesinde, uygulama planına, prosedürlere, şartnamelere ve işin tasarım ana hatlarına en iyi ve güncel uygulamalar dahil edilir.

Müşteri Mutluluğu

Müşterilerimizin koşulsuz mutluluğu bizim için her şeyden önemlidir. Bu nedenle ürettiğimiz ürün ve hizmetlerin üstün nitelikli olmasına önem verir, "Toplam Kalite Yönetimi" ni bir yönetim felsefesi olarak benimseriz. Politikaların tespitinde pazarın tercihlerini ve standartlarını gözetmek, müşterilerle yakın ve sıcak ilişki sürdürmek temel prensibimizdir.

Karlılık

Kaynaklarımızı verimli kullanmayı, verimli ve karlı bir işletme olmayı, müşterilerimize ve topluma karşı sorumluluklarımızın bir gereği olarak görürüz.

Toplumsal Sorumluluk

Faaliyetlerimizde topluma ve dünyaya karşı sorumluluk bilinciyle hareket eder, toplumsal sorunlara yapıcı yaklaşımlar gösteririz.

İş Ahlakı

Piyasa ekonomisi ilkelerine inanır ve bu ilkelere bağlı hareket ederiz. Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve rakiplerimize karşı dürüst, doğru, açık ve tutarlı olmaya önem veririz. Tüm işlerimizin hukuka, genel iş ahlakı ve prensiplerine uygunluğunu gözetiriz.

Yenilik

Tamamlanan ve devam eden projelerdeki her mühendislik detayı sürekli sorgulanır, yeniden incelenir ve daha iyi ve daha etkin sonuçlar için yenilikçi mühendislik çözümleri sürekli araştırılır ve geliştirilir.

altın fiyatları
Muğla
MUGLA
Yandex.Metrica